Beyaz Işık Far Ampulü HB3 9005 12V 100W (OZYBA9005)

Marka : OZY
Fiyat : ₺41,78(KDV Dahil)
₺41,78 'den başlayan taksitlerle
:
Beyaz Işık Far Ampulü HB3 9005 12V 100W
 
 
1 takım 2 adet fiyatıdır.
 
 
Beyaz ışık ampuller aksesuar ve hoş görüntü amaçlı kullanılmakta olup, aracınıza dışarıdan bakıldığında farlarınızın daha beyaz görünmesini sağlamak için üretilmiştir. Aynı zamanda görüşünüzde daha beyaz olur. Ancak Beyaz ışık ampul demek daha güçlü görüş demek değildir.
Eğer ampul değiştirme amacınız orjinal ampullerinizden daha fazla görüş elde etmek ise o zaman beyaz ışık ampul tercih etmemelisiniz. Beyaz ampuller aracınıza spor bir görünüm kazandırır.
 

Ürün Özellikleri :

Sadece ilan adında belirtilen ampul koduna uygun araçlarda kullanılır.
SAĞ/SOL far için 2 adet
100 WATT ışık gücü
Mavi+Beyaz karışımı AQUA
Ampuller 12 volttur. Tüm otomobiller, hafif ticari araçlar ve minibüsler 12 volt aküye sahiptir.
 
Uygulama
 
Ön fararkasında plastik koruyucuyu çıkararak ampule ulaşın.
Önce ampul soketini daha sonra metalkıskacı çıkarın.
Ampulü yerine takarak aynı işlemleri geriye doğru gerçekleştirin.
 
H1-H3-H4-H7-H11-9005-9006 gibi ibareler ne anlama gelir ?

Bu kodlar FAR veya SİS FAR larında kullanılmaktaolan ampül tipinin kodlarıdır
Aracınızın ampül modelini biliyorsanız ürünü güvenle satınalabilirsiniz.
 
Aracınızın ampul cinsini bilmiyorsanız, Ampülünüzün modelini yetkiliservisten yada oto elektrikçilerden öğrenebilirsiniz.
 

Quartzcam kullanılarak çok yüksek basınçlara dayanıklı olarak üretilmektedir. Yağışlıhavalarda farın iç kısmı ile dışı arasında sıcaklık farklılıkları oluşmaktadır,far içerisinde yanmakta olan ampül yüksek derecede ısı yaymaktadır. Kışaylarında veya süratli giden bir aracta farın dış kısmına vuran soğuk havasonucunda, far içerisine ampül duyu ve etrafından, veya yalıtımı bozuk farkenarından dahi girebilecek olan az bir hava nem oluşmasına sebebiyetverecektir. Su içerisinde çalıştırılarak dahi test edilmesi mümkündür.

UVkoruması sağlayan UVPro Glassfilm ile kaplıdır. UV korumasıbulunmayan ampüller belli bir zaman sonunda farda mutlaka kararma veya renksolmasına sebebiyet verecektir. En önemlisi UV koruma karşıtaraftan gelen sürücünün göz retinasına zarar verilmemesini sağlamaktadır.
Başa Dön