Filtreleme
Marka
Tedarikçi
Marka


Model
Model Yılı
Fiat

Dacia


CitroenAudi


FordHyundai


Kia


Peugeot


Renault
Seat

Toyota
Volkswagen
VolvoBmw

Nissan


SkodaSuzuki

Mazda

Mercedes

Opel

Honda

Chevrolet
Isuzu
Mitsubishi
Subaru


Ssangyong
Jeep

Land RoverRange Rover
Porsche
Chrysler
Jaguar
Cadillac
Fiyat Aralığı

Oto havuzlu paspas

Oto paspasları aracınızın içerisine taşınan kirlerin kolayca toplanması için gerekli aksesuarlardır ki, aracın zemin döşemesinin kirlenmesi durumunda temizlenmesi oldukça zor, hatta kimi zaman imkansız olabilmektedir. Bu riski doğal olarak hiç kimse almak istemez ve oto paspas kullanımı bir standart olarak genel geçer bir durumdur. Tabi araç temizlik çözümlerinde yeni nesil çözümler ihtiyaçlarınızı çok daha efektif biçimde karşılayabilmektedir. Örneğin, Oto havuzlu paspas ürünleri çok ciddi avantajlara sahip ürünlerdir ve yeni nesil otomotiv aksesuarları içerisinde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Oto havuzlu paspas, aracın zeminine birebir oturacak biçimde imal edilir. Buradan da anlaşılacağı gibi bu ürünün universal seçeneği yoktur ve araç marka modeline uygun biçimde alınması uygundur. Zira tüm oto karoserleri model yılına bağlı olarak aynı marka ve model arabada dahi değişik olduğundan, Oto havuzlu paspas ürünleri farklı araçlarda kullanılamaz.

Araca özel olarak doğru biçimde sipariş edilen Oto havuzlu paspas ise araca %100 uyumludur ve aracın zeminini bütünüyle kaplamasının yanı sıra, yanlarında bulunan 5-10cm arasında değişen yükseltileri sayesinde ciddi sıvı teması durumlarında dahi aracın zemin döşemesini korur. Dökülecek herhangi bir unsur, havuzda toplanarak zemine geçmeyecek biçimde hapsolur ve siz tahliye edene kadar burada kalabilir. Hemen siz de aracınız için Oto havuzlu paspas sipariş ederek, büyük risklerden oldukça uygun maliyetlerle kurtulabilirsiniz.
1 2 3 4 ... 13 >

Sıralama Seçiniz

1 2 3 4 ... 13 >
Başa Dön