Filtreleme
FiatDacia

Citroen


Audi


FordHyundaiKia
Peugeot
Renault
Toyota

Volkswagen

NissanSkoda


Suzuki

Mazda


Mercedes
Opel


Honda


Chevrolet
Lada


Alfa Romeo


DaewooDaihatsu

Dodge
Jeep


İnfinitiFiyat Aralığı

Aracınız çorabını giydi mi?

Çorap tanımı ilk bakışta bir espiri gibi gelebilir, ama değil. Zira yeni nesil kar güvenliği ürünleri içerisinde kar çorabı da bulunmaktadır. Zincir ürünlerinin takılmalarında yaşanan zorluklar ve konforsuz sürüş performansı nedeni ile bilim insanları tarafından geliştirilen bu ürün bir çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Üstelik sandığınız gibi korkunç fiyatlara da satılmıyor.

Kar çorabı, polikarbon bir yüzeye sahip, lastiği tam anlamıyla sararken, dokulu yüzeyi ile kar ve buz üzerinde tam tutunma sağlayan bir üründür. Kar paletleri gibi çok sert ve yüksekliğe sahip bir ürün olmadığından seyir halinde güçlü titreşimlere neden olmaz. Bilakis, lastiği eşit doku ile bütünüyle sardığı için, değişmeyen ve düşük frekanslı bir titreşim ortaya çıkarır.

Kar çorabı kolay takılır. Erkek sürücülerin bile takmakta zorlandıkları zincirlerin aksine kar çorabını kadın sürücüler dahi birkaç dakika içerisinde kolayca takabilir. Şehir koşullarında asfalt zemin üzerinde güvenli ve konforlu bir seyir için kar çorabı kullanılması uzun vadede de bazı avantajlar sağlamaktadır.

Kar çorabı zincirler gibi paslanmaz, temizlenmesi son derece kolaydır; yalnızca su ile yıkanıp özel çantasında muhafaza edilebilir. Doğru saklama ve kullanma koşulları altında birkaç sezon güvenle kullanılabilir ve en önemlisi, zincirin sağladığı tüm güvenlik unsurlarına sahiptir. Avrupa birliği standartlarında bir güvenlik ürünü olan kar çorabı, güvenle binek tipi araçların kar güvenliği için kullanılabilmektedir.

Tüm Markalar
1 2 3 4 5 >

Sıralama Seçiniz

1 2 3 4 5 >
Başa Dön